Aktualności

ZSZ szczypiorniakiem stoi! Po srebrnym medalu dziewcząt mamy złoto i tytuł mistrzowski chłopców w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej!

Drużyna w składzie: Dawid Dąbrowski, Paweł Dysarz, Daniel Komperda, Kacper Lewandowski, Oliwier Masa, Paweł Czerępuk, Patryk Naczyk, Jarosław Narloch, Bartosz Samoszuk, Jakub Spacjer, Nikodem Szandrach i Sławomir Szatyniak prowadzona przez pana Wojciecha Tebecio w drodze po tytuł wygrała wszystkie mecze. Najpierw z kompletem punktów awansowała do turnieju finałowego (wygrane 9:8 z Czarną Wodą, 14:5 z I LO, 12:9 z ZSP Skórcz), później rozbiła 13:4 Technikum Owidz w meczu o wejście do ścisłego finału, a na koniec po zaciętym meczu o mistrzostwo pokonała 9:7 ekipę ZSE. Wielkie gratulacje!

Nasi mistrzowie zaprezentowali się również bardzo dobrze w Półfinale Wojewódzkiej Licealiady w Kościerzynie, gdzie dotarli do finału. Ostatecznie zajęli II miejsce, ale pokazali się z dobrej strony, godnie reprezentując naszą szkołę i powiat starogardzki.