Aktualności

W dniach 20-22.11.13 najlepsi uczniowie mieli okazję zwiedzić Berlin i pojechać do Tropical Island.
Była to niezwykła przygoda, podróż do egzotycznego klimatu.Uczniowie pracowali cały rok na tę nagrodę. Miejsce wyjątkowe, z pewnością mogę tak powiedzieć, bo również miałam okazję tam być. Tropical Island to miejsce, w którym można wypocząć, zabawić się, poznać nowe otoczenie i poczuć egzotyczny klimat. Z wielkim żalem opuszczaliśmy to miejsce, które gdy jest ciemno nabiera atmosfery. Podświetlone baseny, oświetlone alejki, koncerty, życie, które wzbudza wiele emocji.

Berlin. Wielkie miasto- mieszanka gatunków, stylów, poglądów i osobowości. To tam zauważyliśmy jak każdy się od siebie różni, ile można zdziałać gdy gra się razem. Zobaczyliśmy architekturę, poznaliśmy kawałek historii i zwiedziliśmy muzeum. Wszystko to wydawało się inne, takie obce a zarazem interesujące.

Uczniowie uczą się , udzielają się na rzecz szkoły i z chęcią przychodzą na lekcję, dzięki czemu ich frekwencja jest wysoka a zachowanie godne naśladowania. Co roku są okazje na taką nagrodę, jest ona zachętą do dalszych starań i wynagrodzeniem za trud włożony w kształtowanie swojej osobowości.


Dziękujemy Dyrekcji naszej szkoły za tak wspaniałą nagrodę, pani Marzenie Pawłowskiej i panu Radosławowi Myszewskiemu za opiekę podczas wycieczki oraz pani Darii Sandomierskiej-Muzioł za zorganizowanie naszego wyjazdu.

Iwona Sawicka