Samorząd

10 października rozpoczęliśmy drugą edycję konkursu pt. "Zakręcona klasa", która będzie trwać do 6 grudnia 2018 roku. Przypominamy, że plastikowe nakrętki zbieramy dla chorej Julki, której zaczęliśmy pomagać w zeszłym roku. Dla wygranej klasy przewidziana jest nagroda:) Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie!

xd

   Zakończyliśmy wiosenną edycję konkursu na najbardziej "Zakręconą klasę", w której kontynuowaliśmy zbieranie plastikowych nakrętek. W tej edycji wygrała klasa 2 mb, która przyniosła 26,9 kg. Na drugim miejscu znajduje się klasa 3 sa z wynikiem 12 kg. Trzecie miejsce należy do klasy 1 f, która uzbierała 6,4 kg. Klasa 1 dk uzbierała 1,5 kg. 

   Klasa 2mb wygrała wyjście do kina.

Wszystkim zaangażowanym klasom dziękujemy za udział w konkursie!

Szkolny samorząd uczniowski

 

25 kwietnia odbył się w naszej szkole Dzień Fast Foodów. Uczennice klas gastronomicznych przygotowały przekąski, które były sprzedawane przez samorząd szkolny. Cały dochód został przeznaczony na chorą Julkę, ktorej pomagamy od początku roku szkolnego. Taka forma pomocy innym została przyjęta z entuzjazmem w naszej szkole.

Są wyniki konkursu "Zakręcona klasa". W tym konkursie zbieraliśmy plastikowe nakrętki dla małej Julki. Konkurs wygrała klasa 2w2. Serdecznie gratulujemy wygranej.
Startuje druga edycja tego konkursu, która będzie trwała do maja. Zachęcamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w konkursie.

Już wkrótce Mikołajki!

Jak co roku odwiedzimy oddział pediatrii starogardzkiego szpitala. Zamierzamy kupić maluchom słodycze i zabawki. W związku z tym przeprowadzimy zbiórkę pod hasłem ,, Miedziaki na dzieciaki". Czekamy na waszą hojność, gdy zawita w waszej klasie puszka. Liczymy na WAS!

SSU

Przewodniczący:  Paweł Snaza - klasa 2EB
I Zastępca:  Agata Knobel - klasa 1f
II Zastępca:  Paweł Krzykowski - klasa 1GM
Sekretarz:  Kamil Bukowski - klasa 2EB

Czytaj więcej: NOWY SKŁAD SSU