Wydarzenia

Zakończył się Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych, a więc pora na podsumowanie konkursów bibliotecznych.

Dziękujemy zatem tym trzem uczniom (z ponad 1000), którym chciało się chcieć wziąć udział w naszych konkursach!!! Szczególne gratulacje dla Wiktorii Muchowskiej z kl. 3se – bezapelacyjnie J I miejsce w konkursie literackim i konkursie plastycznym!!!

Dziękujemy też wszystkim uczniom (i nauczycielom), którzy nie przeszli obojętnie wobec Quizu Bibliotecznego!!! Quiz odtworzono 85 razy, przy czym niektórzy próbowali po kilka razy. Ostatecznie wzięło w nim udział ok. 60 uczestników z 20 klas. Ukończyło quiz 30 uczestników. Najliczniej reprezentowane były klasy: 4EB, 2EB i 2s (po 4 uczniów – licząc uczestników, którzy podali klasę). Na specjalne wyróżnienie zasługują najwytrwalsi: Dominika Trawicka z kl. 4EB i Sara Hoffmann z kl.1s.

GRATULUJEMY!!!

Nagrody dla laureatki i wyróżnionych wręczymy najszybciej, jak będzie to możliwe J